Veľký 4 izb. byt s loggiou po práve dokončenej kompletnej rekonštrukci
Ponúkame na predaj priestranný 4izb. byt s loggiou a výbornou dispozíciou hneď pod lesom v Dúbravke, ul. Cabanova
Rozloha bytu priestranných 80,52 m2 a nachádza sa na najvyššom poschodí v 8. podlažnom bytovom dome.
Táto nehnuteľnosť ponúka úplne novú, kompletnú rekonštrukciu ktorá zahŕňa : murované jadro, vchodové dvere, interiérové dvere, kompletne nová elektroinštalácia, vodoinštalácia a odpad, kvalitné stierky a maľovky, nové podlahy a dlažby, nová kúpeľňa a WC.
Kvalitná kuchynská linka na mieru, vrátane potravinovej veže v prevedení bieleho vysokého lesku s plne zabudovanými všetkými spotrebičmi ako: umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor, rúra, varná doska a mikrovlnná rúra.
Nehnuteľnosť ma skvelú dispozíciu a je obojstranne orientovaná, len 2 byty na poschodí.
V celom byte sú LED svietidlá.
V technickej miestnosti zabudovaná práčka a sušička.
Byt je úplne nový a ešte nepoužívaný, TREBA VIDIEŤ.
K bytu prislúcha aj pivnica v suteréne.
Bytový dom je taktiež po rekonštrukcii : nové stúpačky, zateplenie, nová fasáda a brány.
Ulica Cabanova ponúka skvelú polohu na bývanie, detské ihriská, školy , škôlky, v blízkosti kompletná občianska vybavenosť, MHD a výborné napojenie na obchvat.
Cena 268 000€ možný aj HÚ.